Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

"Ghetto Games" un Latvijas Universitāte dāvā stipendiju studijām

"Ghetto Games" un Latvijas Universitāte dāvā stipendiju studijām - Mārupes jauniešu portāls

"Ghetto Games" un Latvijas Universitāte jau trešo gadu pēc kārtas dāvās iespēju kādam "Ghetto Games" dalībniekam un studētgribētājam pretendēt uz Latvijas Universitātes piedāvāto stipendiju.

 

Stipendijas mērķis ir finansiāli atbalstīt aktīvus jauniešus, palīdzot viņiem pilnveidoties un sasniegt savus mērķus, iegūstot kvalitatīvu augstāko izglītību LU un norūdoties "Ghetto Games" organizētajos pasākumos. Stipendija tiek piešķirta studijām LU jebkurā pamatstudiju programmā studiju maksas segšanai bakalaura grāda un/vai profesionālās kvalifikācijas iegūšanai.

 

Stipendijai pieteikties var ikviens "Ghetto Games" pasākumu dalībnieks līdz 25. jūnijam, aizpildot pieteikumu, kuru iesniedz "Ghetto Games" spēļu organizatoriem. Reģistrācijas anketas pieejamas www.ghettogames.lv, www.lu.lv, "Ghetto Games" organizētajos pasākumos pie dalībnieku reģistrācijas. Aizpildītās anketas var iesniegt "Ghetto Games" organizētajos pasākumos pie dalībnieku reģistrācijas vai sūtot uz e-pasta adresi elina.cervinska@gmail.com

 

Kandidātus, kuri tiks uzaicināti uz otro kārtu, noteiks LU un "Ghetto Games" organizatoru veidota žūrijas komisija. Kandidāti, kuri tikuši otrajā kārtā, tiks paziņoti 2014.gada 27.jūnijā, publicējot sarakstu www.ghettogames.lv. Kandidāti, kuri tiks uzaicināti uz 2. kārtu, tiks informēti arī individuāli. Stipendijas ieguvēja atlases otrā kārta norisināsies 2014.gada 1.jūlijā un 3.jūlijā "Ghetto Games" organizētajos pasākumos Rīgā, Grīziņkalna sporta kompleksā (J.Asara iela 24, Rīga). No katras otrās kārtas atlases tūres pieci labākie kandidāti iekļūs finālā, kas norisināsies 2014.gada 10.jūlijā. Finālā uzvarētāju nosaka LU un “Ghetto Games" kopīga žūrija, kas vērtē kandidātu sniegumu noslēguma uzdevumos.

 

2013.gadā "Ghetto Games" un LU stipendiju ieguva divi dejotāji - Kristīne Kalniča un Vitālijs Feščenko, kā arī BMX braucējs Ingus Rutulis. LU šogad notiks uzņemšana 47 pamatstudiju programmās. Šovasar vienotā uzņemšana augstskolās notiks no 25.jūnija līdz 8.jūlijam plkst.16.00, izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv, bet uz vietas Latvijas Universitātē no 2. līdz 8.jūlijam.

 

"Ghetto Games" sešu gadu laikā kļuvusi par nozīmīgāko jauniešu kustību valstī, kas ik gadu organizē teju 150 pasākumus visā Latvijā, pulcējot vairāk nekā 50 000 šīs kustības sekotāju. "Ghetto Games" mērķis ir radīt platformu, kurā desmitiem tūkstošu jauniešu būtu iespēja pilnveidot sevi, piedaloties brīvprātīgajā darbā, tādējādi apgūstot sev interesējošās nākotnes darbības sfēras, pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt laiku, atrast un attīstīt savus talantus.

 

Papildus informācija:

www.ghettofamily.com

www.draugiem.lv/ghettogames

www.twitter.com/ghettogames

www.facebook.com/ghettogames

 

Gunta Lipiņa, Ghetto Games galvenā menedžere,

E-pasts: gunta@ghettogames.lv ,

Mob.tālr.+371 26399856

Atpakaļ