Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

Mārupes "Ghetto Basket" vasaras atklāšanā visus apspēlē "Baltic Casting Agency"

Mārupes "Ghetto Basket" vasaras atklāšanā visus apspēlē "Baltic Casting Agency" - Mārupes jauniešu portāls

"Ghetto Games" vasaras turpinājumā pirmdien, 19. maijā Mārupes vidusskolas teritorijā notika sezonas atklāšanas ceremonija, kā arī "Ghetto Basket" pirmais turnīrs, kurā triumfēja "Baltic Casting Agency", kas finālā ar 15:13 pārspēja "Kasjauns.lv". Trešo vietu ieguva "Medsport.lv".

"Ghetto Games" debijas sezonā Mārupē sacensības notiks katru pirmdienu. Katru nedēļu notiks "Ghetto Football 6:6" spēles, bet Mārupes vidusskolas autostāvvietas asfaltēto laukumu dalīs basketbolisti un florbolisti. 19. maijā notika pirmais "Ghetto Basket" turnīrs, bet pēc nedēļas 26. maijā Mārupē debitēs arī "Ghetto Floorball" dalībnieki.

"Ghetto Games" Mārupes vasaras pasākumus 19. maijā svinīgi atklāja Mārupes novada Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs, kā arī Mārupes Sporta centra vadītāja Silvija Bartuševiča, Mārupes vidusskolas direktors Jānis Lagzdkalns un Mārupes novada Domes deputāts Renārs Freibergs, kurš kopā ar citu deputātu un savulaik daudzus titulus ielu basketbolā izcīnījušo Edgaru Jansonu izmēģināja spēkus "Ghetto Basket" turnīrā.

"Ghetto Basket" vīriešu komandu turnīrā 28 komandu konkurencē lielisku sniegumu demonstrēja "Baltic Casting Agency", kas grupu turnīrā piedzīvoja divus zaudējumus sešās spēlēs, taču turpmāk spēlēja perfekti. Ceļā līdz finālam "Baltic Casting Agency" pārspēja arī 13. maijā Grīziņkalnā notikušā "Ghetto Basket" turnīra abas finālistes - "Medsport.lv" (sezonu sāka kā "Gulbenieki" ) un "Mazais/Sporta bode". Finālā 2013. gada vicečempione "Baltic Casting Agency" aizraujošā cīņā ar 15:13 uzveica "Kasjauns.lv".

Šajā nedēļā notiks vēl pieci "Ghetto Basket" turnīri - ne tikai 22. maijā Rīgā, Grīziņkalnā un 24. maijā Jēkabpilī, bet arī trīsreiz "Ghetto Alianses" sadarbības projekta ietvaros - 21. maijā Valmierā, 23. maijā Siguldā un 24. maijā Vecumniekos.

19. maija Mārupes "Ghetto Basket" laureāti:

Vīriešu grupa

1. "Baltic Casting Agency" (Nauris Liepiņš, Mārtiņš Vīņauds, Ričards Roziņš, Matīss Rudmiezis)

2. "Kasjauns.lv" (Kristaps Šteinbergs, Juris Kalniņš, Kristaps Saulītis, Artūrs Vītols)

3. "Medsport.lv" (Rihards Ginters, Nauris Miezis, Andris Epners)

U16 grupa

1. "Tanku biatlons" (Edgars Rončs, Kārlis Ozoliņš, Edgars Zicāns)

2. "Sweg Team" (Visvaldis Pāvuls, Emīls Zupiņš, Ralfs Siliņš, Niks Salenieks)

3. "Mārupes grāvēji" (Kārlis Plols, Artis Āboltiņš, Kārlis Upenieks, Artis Šķērstēns)

Atpakaļ