Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

Sastāvs un kontakti

Jēkabs Tutiņš

Mārupes novada Jauniešu Domes priekšsēdētājs

Esmu līderis, uzņēmīgs, mērķtiecīgs un uz rezultātiem tendēts. Nebaidos sastapties ar grūtībām un izaicinājumiem, jo tieši tie dzīvei dos pieredzi un stimulu.

Katram jaunietim ir jālepojas, ka viņš dzīvo Mārupes novadā. Viena no lietām ar ko lepoties ir Mārupes Jauniešu Dome, kurā iet jaunieši, kuri var, grib un spēj. Un Mārupe var būt lepna par tīro, kluso, nepiesārņoto dabu un “Mārupes Jauniešu Vēstīm”, jo mēs esam pirmais novads, kurā ir šāda veida izdevums!  Varbūt arī Tu vēlies pievienoties!

Oļesja Meteļica

Priekšsēdētāja vietniece izglītības jautājumos

Patīk iesaistīties dažādos pasākumos, realizēt jaunas idejas un vienkārši labi pavadīt laiku. Katrā notikumā un dzīves situācijā mēģinu saskatīt pozitīvo pusi. Mana dzīve ir ļoti saistīta ar mākslu - esmu pabeigusi mākslas skolu, kā arī šobrīd es nodarbojos ar dejošanu. Ikdienā uzstādu sev mērķus, uz kuriem soli pa solītim tiecos.

Annemarija Micīte

Priekšsēdētāja vietniece sabiedrisko attiecību un reklāmas jomā

Mani sauc Annemarija un es interesējos par lietām, kas ir saistītas ar datoriem. Man patīk ļoti montēt visdažādākos video un taisīt nedaudz apstrādāt fotoattēlus ar Photoshop.

Nikolīna Graudiņa

Priekšsēdētāja vietniece kultūras jomā

Es iestājos jauniešu domē, jo esmu aktīvs un sociāls cilvēks, kas tiecas pēc saviem mērķiem un ir gatavs pārmaiņām un kaut kam jaunam! Arī iepriekšējā skolā es gāju skolēnu domē, bet tas bija tikai skolas mērogā, bet jauniešu dome ir novada mērogā un es to uzskatu mazliet kā izaicinājumu sev, vai es būšu spējīga uz ko tādu!       

Patrīcija Šteinberga

Domes locekle, “Mārupes Jauniešu Vēstis” redaktore

Es esmu draudzīga un jaunām idejām atvērta meitene. Ar lielu prieku piedalos dažādos brīvprātīgajos darbos, negaidot neko pretī. Paralēli aktivitātēm Jauniešu domē daudz lasu dažādas grāmatas. Man ļoti patīk, ka darbošanās Mārupes Jauniešu domē padarījusi manu ikdienu krāsaināku, neikdienišķām situācijām bagātāku.

Emīls Primaks

Protokolists

 

Artūrs Bērziņš

Domes loceklis  

Esmu jautrs un aktīvs Mārupes jaunietis, kuram ir dažādas intereses, piemēram – mūzika, ceļošana, slavenību satikšana, utt. Mārupes Jauniešu Domē es pievienojos tieši savā dzimšanas dienā, kad man palika 15 gadi (2016.), jo sapratu, ka patiešām vēlos sasniegt kaut ko vairāk turpmākajai dzīvei, iegūstot lielisku pieredzi ar bērniem.

Laine Paupere

Domes locekle

Es mācos Jaunmārupes Pamatskolā.  Brīvajā laikā spēlēju volejbolu un dejoju sporta dejas. Man patīk smieties un atrasties labu draugu kompānijā. Esmu komunikabla un radoša. Man patīk aktīvs dzīvesveids un dažādi dzīvnieki, rakstīt stāstus. Mani aizrauj dažādi jauni piedzīvojumi un iespējas pamēģināt ko jaunu!

Gunta Armaņeva

Locekle

Elizabete Šilēna

 

Locekle

 

   

   Alise Zēģele

   Locekle                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

   

Beatrise Anna Balode

Locekle

Rūta jasliņa

Locekle

 

 

Ja vēlies ar mums sazināties, raksti: jauniesu.dome@marupe.lv vai marupes.jauniesu.dome@gmail.com