Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

Aicina vidusskolēnus piedalīties biznesa ideju konkursā "Ghetto Startup"

Aicina vidusskolēnus piedalīties biznesa ideju konkursā "Ghetto Startup" - Mārupes jauniešu portāls

Vidusskolēni aicināti piedalīties biznesa ideju konkursā "Ghetto Startup", cīnoties par iespēju realizēt ideju, tās īstenošanai iegūstot 2000 eiro.

 

Kā aģentūru LETA informēja biedrība "Izaugsmes forums", "Ghetto Startup" ir izaicinājums ikvienam vidusskolēnam no visas Latvijas izveidot komandu, ar kuru radīt un realizēt biznesa ideju.

 

Visu februāri "Ghetto Startup" viesosies 100 Latvijas skolās, kuru skolēniem būs iespēja uzzināt vairāk par konkursa ideju un apmācību iespējām.

 

Projekts sastāvēs no četriem posmiem. Pirmais no tiem ir iepazīšanās ar projektu, otrais - apmācības, trešais - pusfināls, kurā tiek prezentētas visas idejas, un noslēgumā - fināls, kurā sacentīsies komandas ar labākajām idejām.

 

Pusfināls norisināsies reģionālā mērogā piecās Latvijas pilsētās - Rīgā, Cēsīs, Rēzeknē, Ventspilī un Liepājā. Katrā no tiem komandām tiks dotas sešas stundas, lai sagatavotu un prezentētu savas idejas žūrijas pārstāvjiem, cīnoties par iekļūšanu "Ghetto Startup" finālā, kas norisināsies Rīgā 7.maijā un 8.maijā.

 

Fināls ilgs 24 stundas, kuru laikā dalībniekiem būs iespēja konsultēties pie dažādu jomu speciālistiem. Fināla laikā dalībniekus un līdzjutējus priecēs muzikāli pārsteigumi, dažādas aktivitātes un sadraudzības pasākumi.

 

Konkurss notiks jau ceturto gadu, un iepriekš tas bija pazīstams ar nosaukumu "Izaugsmes forums". Tā idejas autors un projekta vadītājs Jaroslavs Romanovičs skaidroja, ka "pirmo trīs gadu tendence parādīja, ka dalībnieku skaits ikreiz turpina divkāršoties, tāpēc, projektam attīstoties, tika nolemts, ka jāsāk sadarbība ar "Ghetto Games" komandu, kurai ir vairāku gadu pieredze pasākumu rīkošanā un kuras projektam ir liels dalībnieku, sekotāju un atbalstītāju loks".

 

Kustības "Ghetto Games" līderis Raimonds Elbakjans iesaistīšanos projektā skaidro ar vēlmi motivēt jauniešus attīstīties ne tikai fiziski, bet arī garīgi, attīstot spriestspēju un uzdrīkstoties sākt savu biznesa darbību jau agrā jaunībā.

Atpakaļ