Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

Izaugsmes sarunu vakars -Lasīšanas ietekme uz dzīves kvalitāti un tavu iekšējo pasauli.

Izaugsmes sarunu vakars -Lasīšanas ietekme uz dzīves kvalitāti un tavu iekšējo pasauli. - Mārupes jauniešu portāls

 Izaugsmes sarunu vakars -Lasīšanas ietekme uz dzīves kvalitāti un tavu iekšējo pasauli.

“(..) cilvēka domāšana veidojas no valodas. Jo bagātāka valoda, jo plašāks domāšanas spektrs. Jo vairāk sinonīmu viena jēdziena apzīmēšanai, jo varat uz lietām skatīties plašāk. Domāšana bez valodas nav iespējama – jo bagātāka valoda, jo spēcīgāka domāšana” /Juris Binde žurnālam “Klubs”/

Elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, ziņu portālos un avīzēs – visur mums apkārt izskan viedokļi par lasīšanu, par spēju uztvert tekstu, par medijpratību, bet aizmirst par tīri elementāru jautājumu – kā lasīšana ietekmē dzīves kvalitāti, kādas vērtības mēs varam nonākt, lasot visdažādākā žanra un veida tekstus. Jau pavisam drīz, 19. aprīlī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, M stāvā, telpā - 15+ plkst. 18.00 biedrība “Caelum” kopā ar iekšējās izaugsmes treneri Egilu Purviņu organizē sarunu vakaru “Lasīšanas ietekme uz dzīves kvalitāti un tavu iekšējo pasauli”.

Egils Purviņš ir iekšējās izaugsmes, dzīves kvalitātes un Tikumiskās Līderības pasniedzējs, kurš mudina jauniešus nebaidīties izvirzīt un sasniegt cēlus mērķus, kā arī sakārtot savu iekšējo pasauli. Sarunas laikā viņš pastāstīs par to, kā lasīšana ietekmē domāšanu, emocionālo inteliģenci un personības veidošanos, no kā ir atkarīga cilvēka iekšējā izaugsme, kā labāk atcerēties izlasīto, pēc tam aicinot dalīties katru par lasīšanas paradumiem un pieredzi draudzīgā un neformālā atmosfērā!

Atpakaļ