Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

Latvijas Basketbola Līgas 2.divīzijas 1/8 fināla izslēgšanas turnīra spēle

Latvijas Basketbola Līgas 2.divīzijas 1/8 fināla izslēgšanas turnīra spēle - Mārupes jauniešu portāls

 

Sporta Centrs  “Mārupe” 25.martā plkst. 17:30 aizvadīs 1/8 fināla spēli Mārupes Sporta centrā.  Mārupes komanda basketbola sabiedrībā ir atpazīstama kā spēcīga sava līmeņa komanda ar augstiem mērķiem un lielu entuziasmu un tā iestājas par sportisku un veselīgu dzīvesveidu. Komandā spēlē un tās kodolu veido mārupieši un pieaicinātie spēlētāji no Rīgas un citām pilsētām.

Pasākuma mērķis ir vēl vairāk popularizēt basketbolu, sportu un veselīgu dzīvesveidu kopumā tieši Mārupes novadā, jo pēdējos gados šis novads ir ļoti audzis – uz dzīvi Mārupes novadā ir pārvākušās liels skaits jauno ģimeņu ar bērniem. Ar šo pasākumu ceram radīt pastiprinātu interesi, kas saistīta ar sportu un tā attīstību vēl aktīvāk, lai ilgtermiņā attīstītos basketbols  un sports Mārupē.

Par pasākuma norisi. Zālē tiks nodrošināta attiecīgā izslēgšanas maču atmosfēra – būs pasākuma vadītājs, spēles starplaikos skatītājus izklaidēs dažādas jauniešu un bērnu deju grupas, tiks rīkoti dažādi skatītāju konkursi un par muzikālo atmosfēru parūpēsies profesionāls dīdžejs - DJ Kress. Mums ir arī sagatavots īpašs pārsteigums talismana veidolā, bet par to Jūs uzzināsiet vien ierodoties uz pasākumu!

Ieeja uz šo pasākumu ir bezmaksas, tāpēc visi laipni aicināti uz pasākumu 25.marta vakarā, radīsim basketbola svētkus kopā. Vai Tu zini kur ir Mārupe?

 

Piedalies konkursos:

Meklē facebook.com Mārupes Jauniešu domes laika joslā ierakstu:
Konkurss! Kā jau iepriekš ziņots, 25.martā SC "Mārupe" aizvadīs #LBL2 izslēgšanas turnīra spēli Mārupes Sporta centrā ar Saldus pilsētas komandu. Viena no pasākuma intrigām ir noslēpumainais talismans, kurš vēl nav atklājis savu identitāti. Arī konkursa jautājums ir cieši saistīts ar to. Proti, kāds numurs ir piešķirts mūsu komandas jaunajam talismanam? Savas atbildes rakstam komentāros un konkursa noslēgumā,kas beigsies piektdien, 24.martā, paziņosim trīs uzvarētājus, kas iegūs savā īpašumā garšīgas un praktiskas balvas no mūsu atbalstītājiem! Sarosamies #backtoschool un tiekamies jau 25.martā Mārupes Sporta centrā, lai atbalstītu savējos!

Vai pastrādā radoši un iegūsti lieliskas balvas 25.martā, atbalstot komandu ar pašizveidotu plakātu:
https://www.facebook.com/marupesjauniesudome/photos/a.747288305404393.
1073741830.746846372115253/1022111574588730/?type=3&theater

Atpakaļ