Mārupes jauniešu portāls logo
DARBS un
UZŅĒMĒJDARBĪBA
IZGLĪTĪBA un
KARJERA
JAUNATNES
POLITIKA
PROJEKTI NOTIKUMI RUNĀ
JAUNIEŠI
AWARD Mārupes novada
Jauniešu Dome
NODERĪGI Ghetto Games Mārupē

Ministru kabinetā atklās lielākās skolēnu sporta un prāta spēles “ZZ Čempionāts 2015”

Ministru kabinetā atklās lielākās skolēnu sporta un prāta spēles  “ZZ Čempionāts 2015” - Mārupes jauniešu portāls

Otrdien, 10. martā, Ministru kabinetā, piedaloties Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai un ministriem, “Tele2” valdes priekšsēdētājam Valdim Vancovičam, sportistiem Jeļenai un Aleksandram Prokopčukiem, “Huawei Technoligies” ģenerāldirektoram Baltijā Džordžam Džanam (George Zhang) un bērniem tiks atklātas Latvijā vērienīgākās skolēnu spēka un prāta spēles “ZZ Čempionāts 2015”.

 “ZZ Čempionāts 2015” atklāšanas pasākumā otrdien, 10. martā, plkst. 11:00 Ministru kabinetā (Brīvības bulvārī 36, Rīgā) Ministru prezidente Laimdota Straujuma, ministri, “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs un sportisti kopā ar skolēniem – pagājušā gada “ZZ Čempionāts” uzvarētājiem Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas 6.klasi un šī gada sacensību dalībniekiem Pumpuru vidusskolas 5.klasi – atklās “ZZ Čempionātu” un nodemonstrēs, kā visiem kopā komandā, ir iespējams veiksmīgi izpildīt čempionāta uzdevumu.

“ZZ Čempionāta” mērķis ir popularizēt fiziski aktīvu un radošu dzīvesveidu jauniešu vidū, kā arī mudināt skolēnus uz savstarpējo sadarbību, cieņu un saliedētību. Pērn “ZZ Čempionāts” piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – 70 000 jeb 90% skolēnu vecumā no 10 līdz 19 gadiem no visas Latvijas. Arī šogad “ZZ Čempionāts” plāno pulcēt tikpat lielu skolēnu skaitu.

Vairāk par “ZZ Čempionāts 2015” norisi, noteikumiem un radošo mājas darbu klātesošie tiks informēti atklāšanas pasākumā.

Uz tikšanos!

“ZZ Čempionāts 2015” organizatori

 

Laipni lūdzam iepriekš pieteikt savu dalību atklāšanas pasākumā līdz 9.martam plkst. 12:00, rakstot e-pastu Irēnai Zeizai uz irena.zeiza@hkstrategies.com vai zvanot uz 26806175. E-pastā nepieciešams norādīt mediju pārstāvja vārdu, uzvārdu un personas kodu.

NB! Uz atklāšanas pasākumu līdzi jāņem derīga pase vai ID karte.


Kontaktinformācija:
Gita Deniškāne, “ZZ Čempionāts” sabiedrisko attiecību konsultante
+371 29890433, gita.deniskane@hkstrategies.com

Atpakaļ